Provoz školy od 4. ledna do 8. ledna 2021

Vážení rodiče,
obracím se na Vás v souvislosti s provozem škol v týdnu od 4. ledna do 8. ledna 2021.
1. a 2. ročníky budou chodit na běžnou prezenční výuku. Všichni tito žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu výuky. Vybavte, prosím, své děti dostatečným počtem roušek a sáčky k jejich uchovávání. Bude opět zakázán zpěv a sportovní činnosti. Pro tyto děti bude v provozu školní družina a mohou chodit na obědy do školní jídelny. Obědy budou těmto dětem automaticky přihlášeny. Pokud dítě na oběd nepůjde, prosíme o jeho odhlášení.
3. - 9. ročníky se budou vzdělávat distanční formou. Žáci 2. stupně se budou vzdělávat podle již dříve platného distančního rozvrhu. Žáci 3. - 5. ročníků obdrží o organizaci distanční výuky informace od třídních učitelek.
Obědy pro žáky 3. - 9. ročníků budou automaticky odhlášeny. Pokud budete mít zájem, aby si žák oběd odebral, musíte mu ho přihlásit. Obědy jim budou vydávány do jídlonosičů, žáci je nebudou moci konzumovat ve škole. Čas pro vydávání obědů těmto žákům je určen od 12:40 do 14.10 hodin. V této době mohou přijít kdykoliv tak, aby nebyla narušena jejich distanční výuka.

Pověřená škola - Naše škola byla opět určena hejtmanem Královehradeckého kraje pro žáky rodičů vybraných profesí. Žáci od 3. třídy do 10 let mohou docházet do školní skupiny stejně, jak tomu bylo před otevřením škol. Požadavky na péči o tyto děti předávají zaměstnavatelé Mgr. Svatavě Odlové, sodlova@kr-kralovehradecky.cz, tel. 736 521 855 ve vyplněné tabulce, která je v příloze.

Zatím nevíme, jak bude situace ve školách pokračovat od 11. ledna. Informace, které jsme z MŠMT obdrželi, se týkají pouze prvního týdne. O všech dalších změnách nebo postupech Vás budeme informovat.

Přeji Vám klidné dny a pevné zdraví
Jitka Libřická

Přidáno 2. 1. 2021, autor: Martin Mičola

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru