Pomůcky pro budoucí 1.A

Pomůcky pro 1. A třídu

Do penálu: 3 - 4 tužky č. 2 (ořezané), ořezávátko, gumu, krátké pravítko – 15 cm, základní pastelky. Každý den s dítětem zkontrolujte. Průběžně dokupujte. Vše podepište.

Do školní tašky: nůžky, progressa – 12 barev, folie A4, tuhé lepidlo v tubě, např. Kores. Podepište.

Kufřík na výtvarnou výchovu (podepište): vodové barvy (české), tempery - 10 barev, paleta, štětce ploché i kulaté č. 10, 8 (později dokupte i další velikosti), hadr na utírání štětců, kelímek na vodu nevylévací, igelitový ubrus na lavici, zástěrku nebo staré tričko na převlečení, voskovky, lepidlo Herkules, modelína, destička na modelování, izolepa, špejle (10 kusů). Voskovky. Podepište jednotlivé věci.

Na tělesnou výchovu: trenýrky, tričko, teplákovou soupravu (dle počasí), sportovní obuv do tělocvičny s bílou podrážkou, sportovní obuv na hřiště, švihadlo. Vše dejte do látkového pytlíku. Vše podepište (fixem na textil). 

Do šatny: látkový pytlík na bačkory s bílou podrážkou. + KOŠÍK na převlečení do družiny.

Obaly: Obalte všechny sešity i učebnice průhlednými obaly. Také notýsek i Zápisníček. (Děti je dostanou na začátku školního roku.)

Desky: Dejte do tašky desky (pevné desky) na písmena.

Hudební výchova: flétna.

Barevné papíry: 1 balení, podepište, nedávejte do kufříku, budou uložené ve třídě.

Až si děti přinesou karty s písmeny, nerozstříhávejte je, vždy budete přidávat jedno písmeno jako úkol.

Všechny pomůcky dětem podepište! Pravidelně kontrolujte trička na tělocvik, bačkory a obuv, také tužky, pastelky a další pomůcky. Zajistěte, aby je děti mohly každý den používat.

Děkuji vám za spolupráci

Alena Demešová, třídní učitelka budoucí 1.A

Přidáno 24. 6. 2020, autor: Martin Mičola

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru