Krkonošský florbalový pohár 14. - 15. 2. 2018

Tradiční turnaj pořádaný v naší sportovní hale zaznamenal v tomto ročníku výbornou kvalitu přihlášených týmů, bojovnost i sportovního ducha jednotlivců i výbornou organizaci ze stran SVČ v Trutnově pod vedením M. Poláčka.

Kvalitní florbalová příprava výběru dětí naší školy z florbalového kroužku byla potvrzena a zpečetěna velikým úspěchem. A to vítězstvím v obou kategoriích našich nejmladších florbalistů začátečníků ze třetích až pátých tříd.

Další první místo jsme vybojovali v kategorii chlapců 6. - 7. tříd, kdy jsme navázali na výborné výsledky postupového školního florbalového turnaje, při kterém jsme na podzim postoupili až do kraje. V této kategorii má naše škola tolik výborných florbalistů, že by nebylo problémem postavit i více úspěšných týmů.

Další výborné umístění - druhé místo - vybojovali i starší chlapci v kategorii  8. - 9. tříd. Poraženi byli pouze týmem ze ZŠ Náchodská, která obhájila loňské zlato. Chlapci výborně kombinovali, stříleli a poctivě bránili branku A. Harvánka (9.A).

Velmi pěkného umístění - bronz - dosáhl i výběr dívek z 8. a 9. ročníků. Výkonnost a bojovnost děvčat byla příkladná. Nezbývá si jen postesknout: „Škoda, že děvčata z prvního stupně nezahájí včasnou florbalovou přípravu. V hodinách tělocviku  na druhém stupni se toto manko již nedá dostihnout a budoucí úspěšnost dívčího florbalu je na mnoho let pro naši školu zabrzděna!!!“

Suma sumárum florbalového turnaje - třikrát zlato, jednou stříbro, jednou bronz a několik individuálních ocenění např. nejlepší hráč: M. Rada (9.B), Š. Nácal (4.A) a V. Patzelt (3.B), nejlepší gólman: J. Erben (7.A) a V. Okrouhlický (3.B).

Děkuji všem hráčům a hráčkám za skvělé výkony i L. Kamenickému (6.A) za pomoc při koučování našich nejmladších florbalistů.

Kateřina Tylšová

 

 

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Krkonošský florbalový pohár 2018


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru